Elektrorevize – Jablonec nad Nisou

 

Firma Elektrorevize Ing. Petr Bílek ELEKTRO zajišťuje revize i v Jablonci nad Nisou. Naši revizní a elektro činnost směřujeme převážně na Liberec, kam jezdíme právě přes Jablonec nad Nisou.

Revize elektro v Jablonci nad Nisou

V Jablonci nad Nisou zajišťujeme revizní prohlídky a opravy především v družstevních bytech a administrativních budovách. Elektrické revize provádíme i na strojích a elektrických zařízeních nebo spotřebičích. Spotřebič nebo elektrický stroj prohlídneme, změříme jeho parametry, odstraníme revizní závady a označíme štítkem. Výstupem je revizní zpráva, kterou předáváme jak v papírové podobě tak i elektronicky. Elektro revize provádíme na spotřebičích podle druhu užívání od A až po E a podle třídy ochrany od i až po iii.

Průběh elektrorevize Jablonci nad Nisou

Revize elektro instalace nebo zařízení nelze udělat bez patřičné prohlídky a měření. Domluvíme si s Vámi termín, přijedeme do Jablonce nebo jeho okolí a provedeme prohlídku a příslušná měření elektrických rozvaděčů nebo celé elektroinstalace a hromosvodů. Po dokončení kontroly daného objektu (bytu, domu nebo administrativní budovy či výrobní haly) se snažíme odstranit revizní závady. Na závěr pro Vás vyhotovíme revizní zprávu jak v papírové tak v elektronické podobě.