Elektrorevize – Liberec

 

Naše firma Elektrorevize Ing. Petr Bílek ELEKTRO působí i v Liberci. Naše činnost se týká zejména elektrorevizí a doprovodné elektro činnosti. Nepůsobíme na celém území České Republiky, nýbrž se soustřeďujeme na severní Čechy, kam spadá bezesporu Liberecký kraj. Do Liberce jezdíme provádět revize velmi často, a proto můžeme nabídnout plnou škálu našich služeb elektro.

Revize elektro v Liberci

Revizní činnost elektro provádíme hlavně v Liberci a jeho východním okolí. Zajišťujeme elektrorevize zejména v družstevních bytech, administrativních budovách, firmách a také v objektech s nebezpečím výbuchu. Elektrorevize dále zajišťujeme v rodinných domech, provozovnách, prodejnách, skladech, kancelářích, zdravotnických ordinací a nemocnicích. Dále revize elektro provádíme v mateřských školkách, základních školách, středních školách a vysokých školách. V neposlední řadě zajišťujeme revizní činnost také na ubytovnách, penzionech, hotelých a v restauracích a hospodách. V okolí Liberce provádíme naši revizní činnost elektro nejvíce ve městech: Jablonec nad Nisou, Hodkovice nad Mohelkou, Smržovka, Tanvald, Železný Brod, Turnov a Semily. Po telefonické domluvě přijedeme a navrhneme pro vás optimální řešení včetně cenové nabídky. V případě potřeby provádíme i drobné revizní opravy.

Průběh revize elektro

Revize elektro instalace nebo zařízení se nemůže provést bez řádné prohlídky a měření. Ve vámi stanovený termín přijedeme a provedeme prohlídku a příslušná měření elektrických rozvaděčů a celé elektroinstalace či hromosvodů. Po skončení prohlídky daného objektu (bytu, domu nebo administrativní budovy či výrobní haly) odstraníme nalezené revizní závady a vypracujeme pro vás revizní zprávu.

Pravidelné trasy naší firmy Revize Bílek Elektro do Liberce

Do Liberce jezdíme provádět elektrorevize třemi hlavními směry. Společná trasa naší firmy Revize Bílek Elektro pro všechny směry do Liberce je cesta přes Vrchlabí, Valteřice a Horní Brannou dále přes Jilemnici, Hrabačov a Víchovou. První směr našich cest je z Víchové rovně po silnici na Jablonec nad Jizerou, Rokytnici, Harrachov, Desnou, Tanvald, Smržovku a dále přes Lučany nad Nisou a Jablonec nad Nisou do Liberce. Druhý směr našich cest za účelem provádění revizí elektro je z Víchové po silnici doleva na Semily a Železný Brod a dále pak přes Pěnčín a Maršovice přímo do Jablonce nad Nisou a Liberce. Třetí trasa vede z Železného Brodu do Turnova přes Malou Skálu a dále po dálnici přes Hodkovice nad Mohelkou a Dlouhé Mosty až do našeho cílového města Liberce.

Zajišťované služby elektrorevizí v Liberci

Pro celý Liberecký kraj zajišťujeme kompletní revizní služby elektro, jako jsou: revize spotřebičů, revize elektroinstalací, pravidelné revize elektrorozvodů, revize hromosvodů a revize pracovních strojů, revize výrobních linek, revize elektrických zařízení a revize ručního elektrického nářadí. Dále připravujeme elektro projekty a dokumentace, elektro instalace včetně návrhu a instalace hromosvodů.