Elektrorevize – Vrchlabí

 

V okolí města Vrchlabí se pohybujeme prakticky denně, a proto můžeme nabídnout revizní a elektro činnost velmi rychle bez zbytečného prodlení.

Revize elektro ve Vrchlabí

Město Vrchlabí je naše tradiční bašta, kde zajišťujeme širokou škálu revizních služeb a ostatních elektro činností. Provádíme elektrorevize zejména ve Špindlerově Mlýně, v Lánově, Hostinném, Jilemnici, Studenci a dalších městech v okolí Vrchlabí. Revize elektro zajišťujeme i v Semilech, Lomnici nad Popelkou, Staré Pace a Nové Pace. Provádíme stálý a kompletní servis a okamžité výjezdy k havarijním stavům na elektroinstalaci nebo elektrických zařízeních a to i o víkendech a státních svátcích. Máme zkušenost s celou řadou havarijních stavů na generátorech, čerpadlech, motorech, lanovkách, elektrických kotlech a na dalších elektrických strojích a zařízení. Ve Vrchlabí provádíme elektrorevize zejména v administrativních budovách, družstevních bytech, firmách a také v objektech s nebezpečím výbuchu. Elektro-revize také provádíme v prodejnách, rodinných domech, kancelářích, provozovnách, skladech, nemocnicích a zdravotnických ordinací. Dále elektro-revize zajišťujeme na základních školách, mateřských školkách a středních školách. V neposlední řadě zajišťujeme revizní činnost také v penzionech, hospodách, ubytovnách, hotelých a restauracích.

Průběh revize elektro ve Vrchlabí

Revize elektro instalace nebo elektro zařízení či spotřebiče musí být provedena včetně řádné prohlídky a měření. Před samotnou akcí se s vámi dohodneme na vámi navrhnutý termín, přijedeme a provedeme prohlídku a příslušná měření elektrických rozvaděčů a celé elektroinstalace, hromosvodů nebo spotřebičů. Po skončení prohlídky daného objektu (domu, bytu nebo výrobní haly, administrativní budovy) odstraníme nalezené revizní závady a napíšeme pro vás revizní protokol. Ve Vrchlabí vyřídíme jak revize elektro jako jsou revize elektroinstalací, revize strojů, revize hromosvodů, revize zařízení, revize spotřebičů a revize ručního nářadí, tak i ostatní elektro činnost jako jsou elektroinstalace, hromosvody a projektová činnost.