Elektrorevize – Hradec Králové

 

Naše firma Revize Bílek Elektro je zaměřená zejména na severní Čechy, tedy i na Královehradecký kraj. Revizní činnost elektro provádíme velmi často přímo v Hradci Králové a dále se oustřeďujeme především na oblast západně od Hradce Králové, kde zajišťujeme pravidelné elektrorevize a naše ostatní služby elektro.

Revize elektro v Hradci Králové

V okolí Hradce Králové působíme především ve městech Dvůr Králové nad Labem, Jaroměř, Hořice, Trutnov, Úpice, Červený Kostelec a Nový Bydžov. Po domluvě vás navštívíme, vybereme optimální řešení elektrorevize a vypracujeme pro vás cenovou nabídku. V případě nutnosti zajistíme i drobné revizní opravy závad, které by mohly bránit provedení elektrorevize. Naší samozřejmostí je stálý servis elektroinstalací a elektrických zařízení.

Naše pravidelné trasy do Hradce Králové

Provádět Revize jezdíme do Hradce Králové po dvou hlavních cestách. První z nich vede z Vrchlabí (hlavní sídlo firmy Revize Bílek Elektro) směrem na Trutnov a dále přes Dvůr Králové a Jaroměř až do našeho cílového města Hradce Králové. Druhá trasa vede jížněji přes Studenec, Horka u Staré Paky, Novou Paku, Jičín a dále pak přes města Ostroměř a Hořice opět do Hradce Králové. V této oblasti nabízíme kompletní sortiment našich služeb elektrorevizí a i ostatních elektro služeb . Provádíme revize hromosvodů, elektroinstalací, elektrických rozvodů, elektrických spotřebičů, strojů a zařízení.