Elektrorevize – Praha

 

Naše firma Elektrorevize Ing. Petr Bílek ELEKTRO působí stále častěji v Praze. Naší činností jsou hlavně elektrorevize a doprovodné elektro činnosti.

Revize elektro v Praze

Revizní činnost elektro v Praze je zaměřena na zakázky středního a většího-komplexnějšího rozsahu od elektroinstalací až po revize a údržbu. Do Prahy jezdíme přes Jičín a dále buď přes Mladou Boleslav a Brandýs nad Labem nebo přes Kopidlno a Poděbrady. Jsme schopni spojit více zakázek dohromady a tím šetřit provozní náklady. Jsme stále v úzkém kontaktu s dalšími odborníky v oboru elektro, revizními techniky, elektrotechniky a elektrikáři a proto můžeme provádět rozsáhlé revizní i jiné elektro činnosti. Máme celou řadu špičkového přístrojového vybavení. V Praze zorganizujeme jak revize elektro, jako jsou revize elektroinstalací, revize strojů, revize hromosvodů, revize zařízení, revize spotřebičů a revize ručního nářadí, tak i ostatní elektro činnost jako jsou elektroinstalace, hromosvody a projektová činnost. Zajišťujeme elektrorevize zejména v družstevních bytech, administrativních budovách, firmách a také v objektech s nebezpečím výbuchu. Elektrorevize dále zajišťujeme v rodinných domech, provozovnách, prodejnách, skladech, kancelářích, zdravotnických ordinací a nemocnicích. Dále revize elektro provádíme v mateřských školkách, základních školách, středních školách a vysokých školách. V neposlední řadě zajišťujeme revizní činnost také na ubytovnách, penzionech, hotelých a v restauracích a hospodách.

Průběh revize elektro v Praze

Revize elektro instalace nebo zařízení se nemůže provést bez prohlídky elektrické instalace. V domluvený termín přijedeme a provedeme prohlídku a příslušná měření elektrických rozvaděčů a celé elektroinstalace či hromosvodů. Po skončení kontroly daného objektu (bytu, domu nebo administrativní budovy či výrobní haly) dohodneme plán na odstranění nalezených revizních závad a vypracujeme pro vás revizní zprávu. Revizní závady malého rozsahu je možné odstranit ihned.

Pravidelné destinace elektrorevizí v Praze

Máme zkušenost s revizemi elektro instalace v Čelákovicích, Brandýsi nad Labem, Kostelci nad Labem, Úvalech, Šestajovicích, Počernicích, Černém Mostě, Kbelech, Letňanech, Hloubětíně, Vysočanech, a v dalších místech.